Uzaktan Destek

 

Teknoloji çığ gibi büyümeye devam etmekte. Hergün yeni nesil cihazlar ve ekipmanlar hayatımıza dahil oluyor ve bu da elbette o cihazların tamiri ve bakımını zorunlu kılmakta. Günümüzde, şirketler, internet bağlantılarını, güvenliklerini, sunucu desteklerini, teknik problemlerini bilgi işlem elemanı aracılığıyla çözse de, geniş ve büyük çapta işletmelerde bilgi işlem elemanının kapasitesi kısıtlı kalabiliyor. İş akışının aksaması şirkete maddi ve manevi zarar kaybettireceğinden, firmalar bilgi işlem elemanları yerine teknik servislere ve bilgi işlem firmalarına yönelmekte. Bilgi işlem elemanının yapacağı tüm işler, uzaktan destek hizmetinden yerinde servise kadar tüm süreç büyük bir ekip tarafından hizmet verilerek tamamlanabiliyor. Bu nedenle, sektördeki talebi karşılamak üzere, bilgi işlemde uzaktan destek ve yerinde servis hizmetimiz ile Kurumsal data olarak bizler de hizmet vermekteyiz. Teknik servislerden daha hızlı müdahale ve anında çözüm garantimiz ile cihazlarınızı ve tüm elektronik ağınız bize emanet.

 

Uzaktan Destek Nedir?

 

Bilgisayarlar arası bağlantı kurularak çözülebilecek problemlerin ana bilgisayara bağlanması sureti ile çözüme kavuşturulmasına uzaktan destek denir. Örnek vermek gerekirse; driver sorunları , ağ problemleri , yazıcı sorunları , kısmı yedekleme ve yedek alma,  bilgisayarlar arası bağlantı yaparak bu talepler ve arızalar için gerekli çözümler sağlanır. Uzaktan destek, hem zamandan hem de maddi anlamda tasarruf etmenizi sağlayacağı için, iş akışınız aksamaz. Uzaktan Destek ile baktığımız sorunların çözümü mümkün değil ise, yerinde servis hizmetimizi devreye sokarak hızlı bir şekilde arızanızı gideriyoruz.

 

Uzaktan Destek Ne içerir?

 

Arızalı olan bilgisayara bağlanılmak sureti ile, uzaktan destek ile yapılabilecek tüm arıza ve talepleri içermektedir. Mail bağlantılarının yapılandırılması, internet ayarlarına kadar, microsoft yazımlarının desteğinden, driver sorunları , ağ problemleri, yazıcı sorunları , kısmı yedekleme ve yedek almaya kadar geniş bir hizmet anlaşması yapmaktayız.

Kurumsal Data olarak, anlaşma sağladığımız firmaların elektronik ile ilgili tüm bakımlarını yapıyor ve sunucu kurulumundan ağ bağlantısına kadar tüm süreçlerde firmaya destek olmak için daima çalışıyoruz. Eğer ki, Uzaktan destek ve yerinde servis güvencemiz ile bir teknik uzman arıyor iseniz, biz sizlere kaliteli hizmeti sunmak için varız.

Kurumsal Data

UA-96994711-1