Web Sitesi Tasarımı
16 Ağustos 2018, Perşembe 15:07:41

Web Sitesi Tasarımı

 

Web Tasarım yaptıracak olan işletmelerin genelde yaptıracakları web sitesinin özelliklerini bilmemesi, ödedikleri paranın karşılığını alıp almadığını ve seo uyumlu web site tasarımı yapılıp yapılmadığı gibi daha bir çok teknik konuda haklı olarak bilgi sahibi değillerdir. Ancak hal böyleyken internet de dolaşan Web Tasarım Fiyatları birbirlerinden çok farklı buna göre işletme sahipleri doğru firma ile en iyi fiyatlara nasıl Kurumsal Web Site Tasarımı Yaptırmalı ? ve Arama Motorları tarafından web sitesin de aranılan özellikler nedir ?  kısaca onlara göz atacağız.

 

 

Öncelikle En İyi Web Tasarım Firması seçimi için sizlere ışık tutacak olan Web Tasarım Firması Seçimi konulu makalemizi okumanızda fayda var firma seçimi konusunda sizi bilgilendirecek ve doğru Web Tasarım Firmasını seçmeniz için size yardımcı olacaktır.

 

 

Web Tasarım Firmaları arasındaki her zaman fiyat farkları vardır ancak bu fiyatlar yapılmasını istediğiniz web sitesinde, isteyeceğiniz site özelliklerine ve çalışacağınız firmalara göre değişmektedir. En pahalı veya en ucuz web site tasarımı yaptırmak sizi arama motorlarında ilk sıralara taşımaz, önemli olan Google dostu ve arama motorlarının istemiş olduğu özelliklerde bir web site tasarımı yaptırmaktır. Bu sebeple rakipleriniz ile gireceğiniz bu yarış için web sitenizin taşıması gereken bazı özellikler var.

 

 

Web siteniz de olması gereken özellikleri Seo Uyumlu Web Tasarım konulu makalemizde inceleyebilirsiniz. Bazı terimler sizlere yabancı gelebilir bu sebeple web site tasarımı yaptırdıktan sonra bir seo uzmanına sitenizi denetlemesini eksikleri ve yanlışları rapor etmesini isteyebilir ve gerekli düzeltmeleri web tasarım firmasından talep edebilirsiniz.

 

 

Web Tasarım Firmasının amacı hiçbir zaman para olmamalı önceliği her zaman yapacağı web sitesini nasıl daha profesyonel ve Google dostu bir web sayfası yaparım olmalı, müşteri bir yatırım yaparak web sitesi yaptırıyor bunun karşılığı olarak da arama motorların ‘da kolayca bulunmak, Marka ve Prestijine değer katmak veya müşteri sayısını yükselterek işletmesinin gelirini katlamak olabilir.

 

 

Bu sebeple yapılan olan Web Site Tasarımı yukarıda bahsetmiş olduğumuz Seo Uyumlu Web Site Özelliklerine uygun olarak yapılmalı ve Site İçi Seo ve Site Dışı Seo çalışmalarına uyum sağlamalı benzetme yapmak gerekirse temeli olmayan bir binaya benzer ve o binayı yıkmadan temel atamazsınız kısaca yolun başındayken profesyonel projelere imza atmak her Web Tasarım Firmasının Görevidir.

 

 

Bu hususda Dijital Dünya ‘da yer alacak olan Kurumsal Web Sayfasının geleceği de çok önemlidir gerek yazılım gerek sunucu yani hosting olarak ‘da esnetilebilir ve geliştirilebilir olması ve gerek olduğun ‘da Web Tasarım Ajansı tarafından destek verilmesi gerekmektedir. Web Sitesi Tasarımı yaparken gelecekteki değişiklikler, güncellemeler hatta web tasarım firmasının veya Web Hosting Firmasının değişmesi gibi unsurlar ‘da  göz önüne alınarak web sayfasının  tasarlanması gerekmektedir.

 

 

Web Tasarım ve Yazılım alanında E-Ticaret veya Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri kadar arka planda firma sahibi ve site ziyaretçilerinin görmediği kod yapısının kısaca ne kadar önemli olduğundan ve paranın değil tamamen Arama Motoru dostu ve müşteri memnuniyetinin önemli olduğunu kısaca özetledik. Ancak sadece Web Tasarım Ajansı tek başına sorumlu değildir bu gelişmelerden işletme sahibi de en az Web Tasarım Firması kadar sorumludur bu oluşumdun, gerek istekleri, gerek sayfa içerikleri hatta web Site Tasarımı için ayırmış olduğu bütçe bu konuda çok etkilidir.

 

 

Düşük bütçeler ile büyük projeler yaptırmak isteyen firma sahiplerine karşı her zaman, düşük insan gücü ve kısa zaman dilimi kullanılarak projeler geliştirilmektedir. Bu sebeple yazılım, tasarım ve arama motorları tarafında eksik veya hatalı yapılandırılmış web sitesi kodları görülmektedir. Dolayısı düşük bütçeler ile yaptırılmış bir web site tasarımından çok fazla özellik beklemeniz doğru olmaz. Özelliklere göre fiyat araştırması yapmak gerekir bu konuda size yardımcı olmak adına Web Tasarım Sitelerinin Fiyat Farkları konulu makalemizi okumanızı ve fiyat araştırması yaparken buradaki maddelere dikkat etmenizi öneriyoruz

 

 

Güncel Teknolojiyi yakından takip ederek Profesyonel ve Kurumsal Web Tasarım hizmetleri sunan Kurumsal Data İstanbul Web Tasarım Ajansı olarak geliştirmekte olduğumuz Web Site Tasarımlarını Arama Motorlarına uygun Seo Uyumlu, Google dostu ve Responsiv yani tüm mobil cihazlar ile uyumlu olarak geliştiriyoruz. Ayrıca sunucularımızda içerik dağıtım ağı CDN, Önbellek Doğrulama ve diğer hız optimizasyonlarının yanı sıra SSL Sertifikası, Günlük Yedekleme ve Tam Güvenlikli Koruma sistemi mevcuttur.

 

 

 UA-96513498-2