Duyurular
2018 PROMOSYON KATALOGU ÇIKTI
2018 Yılı güncel promosyon ürünleri kataloğu çıktı, Uygun fiyatlı, Garantili ürünleri kapınıza kadar teslim ediyoruz, INDİR         ÖNİZLE
DETAY
4.BAŞARI ÖDÜLÜMÜZ
2017  Yılı içerisinde 4. başarı ödülümüzü almanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz.Atak Taksi Elektronik tarafından Organizasyon ve  Reklam alanında Firmamızı bu Ödüle layık gören Kurumsal MüşterimizeTeşekkür Ederiz.
DETAY
BAYRAMA HAZIRMISINIZ
İnternet Sitenizi ve tüm Sosyal Medya Hesaplarınızı Bayrama hazırlıyoruz.İnternet Sitelerinizin banner ve grafik tasarımlarını Bayrama uygun kampanya ve duyurularınız ile yeniden yapılandırıyor, Sosyal Medya Hesaplarınızı yöneterek Kapak ve Profil resimlerinizi yeniden tasarlayıp Bayram temalı mesajlarınızı paylaşıyoruz.Şimdi Daha Aktif ve Güncelsiniz.
DETAY
ÜCRETSİZ HOSTİNG
Web Tasarım Müşterilerimize Ücretsiz Olarak Sağladığımız Hizmetler. Hosting Paketimiz ile Web Sayfanızın Hızına Hız Katacak 7/24 Yedekleme Hizmeti ile Verileriniz Güvende Olacaktır.Com , Net ve Org Alan Adlarından Bir Tanesini Siz Değerli Müşterilerimize Ücretsiz Olarak Sunmaktayız.PositiveSSL Sertifikası ile Googlede Her Zaman Rakiplerinizin Bir Adım Önünde Olacaksınız.Hemen Bir Web Sayfası Sahibi Olmak Ve Ekonomik Fiyat Tekliflerimizden Faydalanmak İçin Bu Fırsatı Kaçırmayın!.
DETAY
ÜCRETSİZ SEO
Web Tasarım Projelerimizin Tamamına 999 ₺ Değerindeki 3 Aylık Seo Paketi Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır. Seo  Analizi Arama Motoru KayıtlarıFirma Rehber KayıtlarıSosyal Medya DesteğiBacklinkOrganik HitİmlemeGoogle Künyeİç ve Dış Link İnşaası Kampanya Yeni ve Eski Web Müşterilerimizi Kapsamaktadır. SEM , SMO desteğini kapsamamaktadır. Kampanya 2017 yılı sonuna kadar geçerlidir.
DETAY
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
Sosyal Medya Yönetimi ile önce hedef kitlenizi tespit ediyor, potansiyel müşterilerinize ulaşmak için etkili bir reklam strateji tasarlayarak ,düşük bütçe ileFirmanızın ve ürünlerinizin tanıtım, lansmanını gerçekleştiriyoruz. Facebook , Twitter ,Youtube , ve diğer sosyal medya hesaplarınızın Marka değerini yükselterek sayfa beğeni ve takipcilerinizi yükseltiyoruz.
DETAY
UA-96994711-1