Google Ads

Ücretli reklam platformlarının başında gelen Google Ads ile Markanızı , milyonlara kolayca duyurabilir veya internet sitenize ziyaretçiler çekerek satışlarınızı arttırabilirsiniz. Doğru anahtar kelimeler ve doğru hedef kitle analizi ile potonsiyel müşterilerinize düşük bütçeler ile ulaşmanın garantili yolu Google Ads

Ads Strateji

Öncelikle işletmeniz için 3 yönlü olarak oluşturmuş olduğumuz strateji planından en az bir tanesini seçerek sadece Dijital Dünyadaki varlığınızın değil Markalaşma yolundaki kazançlarınızın ilk adımını atmış olacaksınız.

  • Görüntülü Arama Ağı
  • Arama Motoru Ağı
  • Veri Toplama Ağı
Görüntülü Reklam Ağı Nedir ?

Görüntülü reklam ağından kısaca bahsetmek gerekirse tahmin edeceğiniz üzere Arama Motorlarına ait bazı varlıklarda Youtube, Sosyal Medya veya Arama Motorları ile Adsense anlaşması yapmış internet sitelerinde yayınlanacak olan videolu reklamlardır.   Belirli bir kitleyi veya bölgeyi hedef almış bu reklamlar ile genellikle Ürün, Marka tanıtımı , Hizmet Tanıtımı veya bir Video Klip reklamları yayınlanmaktadır.

Anacak detaylı olarak reklam verenlerin hizmetine sunulmuş olan reklam yönetim panellerinin dikkatli ve doğru optimize edilmiş olması gerekmektedir aksi taktirde ayırmış olduğunuz bütçelerin çok üzerine çıkabilir veya reklamlarınız doğru kitlelere ulaşamaya bilir.

Arama Motoru Reklam Ağı

Yine belirleyeceğiniz reklam stratejisine göre Arama Motorlarında ve Arama Motorları ile Adsense anlaşması yapmış internet sitelerinde yayınlanan reklamlardır.  Bu reklam biçimi sadece Arama Motorlarında değil aynı zamanda Arama Motorlarına ait varlıklarda ‘da reklamlarınızın görüntülenmesine olanak tanır.  Örneğin Sosyal Medya ‘ da ancak bir video şeklinde değil görsel resim olarak veya bir metin olarak yayınlanır.

Bu reklamlar genellikle Marka Değerini arttırma, Ürün Satışı ve Tanıtımı veya bir Hizmet hakkında bilgi vermek için kullanılır. Burada dikkat edilmesi gereken sadece reklam stratejisidir Bölge,  Zaman Planlaması ve Hedef Kitle gibi çeşitli ince ayrıntıların optimizasyonları reklam verenlerin kullanımına sunulmuştur.

Veri Toplama Ağı

Gerek Görüntülü Reklam Ağı , gerekse Arama Motoru Reklam Ağı olsun belirlenmiş olan hedef kitleye veya potansiyel müşterilerinize ulaşarak Kitlenizin iletişim bilgilerini toplayabilir , Anket Doldurtabilir, veya yarışmalar düzenleyebilirsiniz kısaca her türlü veriye ulaşmanıza olanak sağlayan bu reklam stratejisi ile her zaman bir adım öndesiniz.

Biz Ne Yapıyoruz ?

Yukarıda belirtilmiş olan arama motoru reklam stratejilerini sizler için yapılandırıyor ve yönetiyoruz. Daha düşük bütçeler ile daha fazla kitleye ulaşıyor, Markanızı veya ürünlerinizi milyonlarca kişiye tanıtmanız için siz Kurumsal İşletmelere destek veriyoruz.

En doğru reklam stratejisi planlayarak işi şansa bırakmadan işletmenizin büyümesine ve Dijital Dünyadaki varlıklarınızın daha fazla kitlelere ulaşmasını sağıyoruz.

Adı Soyadı

×