Google Adwords

 

 

Google’da görünmeyen kurumlar, markalar yavaş yavaş tüketicide imaj kaybediyor. İnternet üzerinden satış yani online satış oranı her geçen gün ciddi bir seviyede artmakta iken, satış odaklı hizmet veren kurumların internet dünyasında yerini almamış olması büyük bir kayıp. Bu nedenle; rakiplerine yaklaşmak ve pazar lideri olmak isteyenler Google seo hizmeti ile birlikte Google Adwords hizmetini de eş zamanlı kullanmakta.

 

Nedir Google Seo?

Google Seo, web siteniz ile ilgili kelimelerde, kaliteli backlinks yardımı ile, ziyaretçilerin sizi aratarak bulması ve sitenize potansiyel ziyaretçi çekmek ve belki de satışlarınızı arttırmak ve bir çok amaç için kullanılabilen bir hizmet.

 

Peki ya Google Adwords Hizmeti?

Seo kelimelerinizin trafiğini arttırmak amacıyla, belirlenen gün ve zamanlarda, istediğiniz lokasyonda tanıtımınızı yapmanıza izin veren bir reklam hizmeti. 

 

Neden Google Adwords?

- Her gün milyonlarca kelime aratılıyor ve bu kelimeleri aratan ziyaretçiler belirli bir trafik yaratmakta. Ziyaretçiye ulaşmak isteyen web site sahipleri veya markalar Google seo hizmetine ek olarak Google Reklamcılığı yani Google Adwords Hizmetini de alarak, Google’da ilk sayfalarda görünerek, ziyaretçilerini arttırmak ve satış faaliyetlerine destek oluyor.

 

Google Adwords Hizmeti’nin faydası ne?

 

* İlk olarak seçtiğiniz lokasyon için ödeme yaparak, pahalı reklam bütçelerini en aza indirgersiniz.

* Örneğin, Hedef kitleniz çocuklar ise, çocukların interneti kullandığı en aktif saatleri belirleyerek, o saatler arası reklam gösterimi yaparak, yine reklam bütçesini idareli kullanılırsınız.

*Seo yani, doğal yollar ile yaptığınız makale çalışmalarına ciddi oranda destek sunar, Google’da ilk sayfaya gelmek zaman alacağından, kısa süreli gösterimler ile sitenize ziyaretçi çekilir.

*Marka bilinirliği yaratmanıza destek olur.

*Satışlarınızı arttırır.

*Geleneksel reklamlardan sıkılan ve televizyon izlemeyen hedef kitlenizi internette herhangi bir sitede yakalayabilirsiniz.

*Örneğin, mimari alanda sattığınız konut projeleriniz var ve siteniz yeni. Google Adwords reklam desteği ile  emlak siteleri, ilan siteleri, seri ilanlar, yapı malzeme siteleri gibi işinize uygun platformlarda, reklamlarınızı hedef kitlenize doğrudan iletebilirsiniz.

Google Adwords Hizmeti’nin faydaları saymakla bitmeyecektir. Kurumsal Data olarak bizler, büyüyen pazarda her an sizin yanınızda olarak, hedef kitleniz ile aranızdaki bağı kurabilmek adına destek olmak için varız.

UA-96994711-1