Google Adwords

Google Adwords

 

Google, pek çok farklı hizmeti ile internet dünyasının bir temel taşı. Üstelik biz internet kullanıcılarının da ayrı kalabileceği bir teknoloji değil. Google kapsamı altında karşımıza çıkan Google Adwords ise internet sitesi sahiplerinin vazgeçebileceği bir imkân değil. Kısaca nedir, ne değildir konusuna değinecek olursak, arama motoru ile yaptığımız aramalar ve ulaşmak istediklerimizi buluşturan özel bir sistemdir. Bunun için anahtar kelime temelli bir arama motoru söz konusudur. Bir de yine anahtar kelime temelli hazırlanan reklamlar mevcuttur. Adwords, anahtar kelimelerden, yerleşime, reklam sıralamasından tekliflere kadar pek çok konuda bilgi birikimini gerekli kılar ve uzmanlık isteyen bir iştir. Bu yüzden bu noktada profesyonellere danışmak gerekir.

 

Kurumsal Adwords

 

Google Adwords, kurumsal anlamda ele alındığında çok daha büyük bir anlam ifade eder. Şirketlerin, büyük firmaların, markaların ve internet sitelerinin bir olmazsa olmazı olan Kurumsal Adwords ise geniş kapsamlı bir reklam faaliyeti gerçekleştirilir. Bunun için pek çok analiz yapılır, yapılan incelemeler ile birlikte de en verimli reklam çalışmaları tespit edilir. Pek çok kavrama odaklı bir çalışma gerçekleştirilir ve bu sayede Kurumsal Adwords en verimli hali ile devreye sokulur. Google reklamlarının belli bir algoritmaya göre hazırlanması ve verimli bir düzen ile kullanıcıların karşısına çıkması, şirketler için başarının anahtarıdır. Ancak böylesine önemli bir konu söz konusu olduğunda Adwords reklamları yani Kurumsal Adwords konusu, uzmanlara bırakılmalıdır.

 

Adwords Reklamları

 

Google Adwords genel anlamı ile bir reklam yayınlama teknolojisiyken, Adwords reklamları da 3 çeşit altında incelenebilir. Metin halinde yayınlanan reklamlar, resim olarak yayınlanan reklamlar ve bir de videolu reklamlar olmak üzere 3 farklı tür görmekteyiz. Bunlardan hangisinin sizin için daha faydalı olacağı konusu ise kurumsal Adwords konusu olarak karşımıza çıkıyor. Kurumsal Data ekibi, bu konuda size geniş kapsamlı bir hizmet sunacak, Google Adwords danışmanlığı ile işlerinizi daha çok insana ulaştırmanıza imkân tanıyacaktır. Daha fazla insana ulaşmanın yolu teknolojiden geçer. Teknolojiyi iyi kullanabiliyor olmak ise başta Google Adwords olmak üzere, pek çok konuya hâkim olmak demektir. Kurumsal Data ile bu teknolojiyi en verimli şekli ile işinize dâhil edebilirsiniz.

 UA-96513498-2