Google Künye

 

 

İnternet ağının evlerimize kadar girmiş olması tüketiciden üreticiye, şirketlerden kurumlara herkes için büyük bir kolaylık sağladı. Eskiden ödev yaparken veya bir konu araştırırken, kitapları karıştırmak, kütüphaneye gitmek zorundaydık. Ancak; Günümüzde 1 saniye içerisinde Google’a yazacağınız kelime ile istemediğiniz kadar bilgiye ulaşabiliyorsunuz. İnternetin bu gücü elbette internet reklam aracı olarak kullanılabilir. Günümüzde web sitelerin ilk sayfada olma yarışı Google Adwords ve Google seo ile mümkün. Bunlara ek olarak, Google’da ilk sıraya çıkmak için yapmanız gerekenler tabi ki var. Sitenizin backlinkslerinin ne denli kaliteli olduğu veya kötü linklerin (+18) kullanılmaması, google künye gibi tanıtıcıların doğru ve düzgün bir şekilde hazırlanması çok önemli.

 

Google Künye nedir?

Google Künye, firmanız veya işiniz ile ilgili bilgilerin, google seo kelimelerinizin yani ilgili kelimelerin aratılması sonucunda sayfanın sağ tarafında bulunan sütunda, firma bilgilerinizin ve haritanızın çıkmasıdır. Google Künye Sayfası ise; yeni yeni yayılan bir kavram olup, web sitenin kime ait olduğu, iletişim numaraları ve adres bilgisi gibi bilgiler içermektedir.

 

Google Künye’nin size faydası nedir?

Google Künye ile doğrulamış olduğunuz firmanız veya web siteniz, kullanıcıların sizinle ilgili kelimeleri aratması ile ilk sayfada görünmektedir. Buda size; sıralama ve prestij açısından ise size olumlu bir imaj katacaktır.

 

Google arama motorunun her geçen gün yenilendiği kaçınılmaz bir gerçek. Bu yenilenen bilgilere,firma sahiplerinin her zaman ulaşması, takip etmesi ve uygulaması zahmetli bir iş olduğundan dolayı, seo hizmeti veren kurumsal firmalar tarafından google adwords hizmeti, internet reklam hizmeti, google seo, sosyal medya yönetimi ve google künye gibi hizmetler profesyonel anlamda verilmektedir. Sizin ihtiyacınız olan, google’da ilk sıralarda yer almak ve tüketiciyi sitenize yönlendirmek ise Kurumsal Data olarak bizler bu işin piriyiz.

 

Google Künye, Seo test, web tasarım, hosting, isim tescil, Google Adwords gibi hizmetler vermekte olan Kurumsal Data, her geçen gün kızışan internet reklamcılığı rekabetinde sizleri bir adım öne çıkarmak için, sizleri bekliyor. Kurumsal Data’dan hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak ve iş birliği yapmak için sitemizdeki irtibat telefonlarından bizlere ulaşabilirsiniz.

UA-96994711-1