Seo

 

 

Web sitesi sayısı her geçen gün ciddi oranda artmakta. Firmalar, yanlızca geleneksel medya ile yetinilmeyeceğini anladığı andan itibaren, internet reklamı ve google adwords gibi internette varolabilmek için hizmetlere yöneldi. Domaini ve hosting aşamalarını tamamlayan internet kullanıcıları, hedef kitle ve potansiyel kitleye ulaşabilmek için bir takım yöntemler izlemek zorunda. İlk olarak, Sitenizin web tasarımı tamamlandığı itibaren, Google’da ilk sayfalara yerleşebilmek için Seo yani arama motoru optimizasyonu hizmetini almalı.

 

Seo Arama Motoru Optimizasyonu nedir?

Google’da ilk sıralara yükselmek için özgün makale, backlinks gibi bir takım seo aşamalarını gerçekleştirmek sureti ile ziyaretçi çekmek ve bilinirlik yaratmak amaçlı yapılan tüm aşamalara denir.

 

“Web siteme Seo yaptırmak istiyorum” diyorsanız doğru adres Kurumsal Data. Peki neden?

  Her seo çalışması ile başarıyı yakalayamayacağınız kaçınılmaz bir gerçek. Öncelikle, firmanızın web sitesinin yazılım kodlarının seoya uygunluğundan, sitenize yapılacak tüm hacklinck ve backlinklerin incelenmesine kadar geniş çapta bir çalışma gerekir. Hiçbir firma garanti vererek şu kadar sürede Google’ ilk sayfasına gelebilirsiniz diyemez, çünkü Google’da ciddi bir kelime rekabeti var, rakibinizin yapacağı herşey sıralamayı değiştirir. Bu yüzden, seo hizmetini sunarken, önce rakip analizi yapılır. Rakipler nasıl bir seo programı izliyor? Biz neler yapmalıyız? Google Adwords’te rakibimizin bütçesi ne ? Bizim ne olmalı? Tarzında sorular ile bir rapor hazırlanmalı ve seo çalışma programı bu şekilde hazırlanmalı. Site içi ve site dışı seo optimizasyonu ile, belirlenen zamanda Google’da başarıyı yakalamak doğru.

 

 

Neden Seo Hizmetini Kurumsal Data’dan Almalıyım?

* Her işin bir piri vardır, ve Google Seo ve Google Adwords hizmetlerinin de piri olduğumuzu referanslarımızdan ve müşterilerimizin başarılarından kanıtlamaktayız.

* Kurumsal Data, yaptığınız işi kendi işi gibi benimser ve kendi sitesi gibi ince ve detaylı bir analizle işe başlar.

*Rakip analizinden sonra ise çalışma periyoduna başlanır, kaliteli içeriklerden, backlinklere kadar seo için faydalı ne kadar yöntem varsa kullanılır. Google Adwords tecrübemiz ve bilgimiz ile sizlerin Seo sürecinizde yanınızda olmaktan gurur duyarız.

UA-96994711-1