Web Tasarım

 

Teknolojinin her geçen gün değişmesi ile birlikte insanların sosyalleşme dürtülerinden, satın alma davranışlarına kadar tüm özellikleri de değişim içerisine girmiştir. Yeni nesil telefonlardan , her bilgiye ulaşım saniyeler alırken, istediğimiz restorandan evimize kısa bir süre içerisinde gıda siparişinden, aynı zamanda e-ticaret sitelerinden de kıyafet siparişini verebilmekteyiz. Bu denli değişen ve gelişen internet dünyasına, firmalar ve markalarda dahil olmaya elbette mecbur. Ticaret sektöründe gelişmelere ayak uydurmayan her firma, unutulmaya yüz tutar. Bugün çevremize baktığımızda, bir web sitesi olmayan, haritada bulamadığımız ve sosyal medyada göremediğimiz markaları çok fazla tanımıyor ve bilmiyoruz. Pazarda rekabetin fazla oluşu ile firmalar artık fark yaratmak istiyor. İnsanların internet kullanımlarının artması ve her eve internet bağlanması ile firmalar, tüketiciye ulaşmanın yolunu web sitelerinde buldu. Bugün websitesi olmayan şirketler, güven verici bir imaja sahip olmazken, haritada bulunabilirlik ve sosyal medyada aktiflik diğer kıstaslardan. Haliyle, tüketiciye ulaşmak için bir kurumsal web tasarımı şart.

 

Peki, Web sitesi ile tüketiciler beni nasıl bulabilir?

Öncelikli olarak bir domain alarak tüketicilerin size ulaşması için ilk adımı atmış olacaksınız. Web tasarım ajansı veya web tasarımı yapan yazılımcılar yardımı ile, grafik tasarımı, logo tasarımı yapılan Google seo uyumlu bir kurumsal web tasarımı yaptıracak, ve Google Adwords çalışmaları ile sitenizi ve verdiğiniz hizmetleri bir süre sonra Google’da göstermeye başlayacaksınız.

 

Peki, Web Tasarım Hizmeti neleri içerir?

Web Tasarım hizmeti, isteğinize ve yapacağınız işe göre alacağınız domain, hosting, logo tasarımı, grafik tasarımı, güvenlik, sunucu gibi web sitenizi aktif olarak kullanmanızı sağlayacak yazılımsal ve donanımsal hizmetleri içerir. Buna ek olarak, Google sayfalarında ilk sıralarda yer almak ve ziyaretçi sayınızı arttırmak için Google Seo Hizmeti desteği de alabilirsiniz.

 

Günümüzde web sitesi yaptırırken en çok dikkat edilen unsurlar ise, websitenin mobile uygun olması, seo için web sitenin kodlarının doğru şekilde kodlanması, yanlış kodlama yapılmaması, özgün makalelerin yazılması ve tabi ki görselliktir. Web Tasarım konusunda deneyimli ve sektörde referans verebilecek kurum ve kişilerle çalışmak, işlerinizin aksamasını engelleyecek ve aldığınız hizmet ile işlerinizi daha da büyütebilmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle, Tecrübeli ekibimiz ve teknoloji sektöründe öncü olan Kurumsal Data olarak bizler, Web tasarım ve daha bir çok konuda sizlerin yanında olmaktan gurur duyarız.

UA-96994711-1