Web Yazılım

İşletmelerin ihtiyaçlarına tam olarak cevap veremeyen Masaüstü yazılımların karmaşık yapısı ve yüksek maliyetli kullanıcı başı lisans bedelleri gibi, bir birinden farklı ekstra maliyet ve iş yükü sebebi ile işletmelerin iş akışını kolaylaştırmak zaman, personel ve iş yükünden kazanç elde etmesi adına işletmelere özel web yazılımlar geliştirmekteyiz.

 

Masaüstü Yazılım ve Programlara nazaran Web Tabanlı online çalışan sistemler geliştirerek sadece Masaüstü Bilgisayarlar ‘da değil aynı zaman Tablet ve Akıllı Telefon gibi tüm Mobil Cihazlarda rahatlıkla kullanılabilen yazılım ve uygulamalar geliştirmekteyiz.

 

Kullanmakta olduğunuz her türlü muhasebe programlarına ve yazılımlara kolayca entegre olabilen ve senkronize çalışan firmanıza özel yazılımlar ile iş yükünüzü hafifletiyoruz. Satış, Satın alma, Kiralama, Konaklama, Müşteri Takip, Ön Muhasebe, Çağrı Merkezi ve buna benzer tüm operasyonlarınızı kolayca yönetmenize imkan sağlayan ve sadece işletmeniz için geliştirilecek bir Crm yazılımı.

 

Sektörünüz ne olursa olsun işlerinizi kolayca yönetebileceğiniz ve personellerinizi takip edebileceğiniz anlık otomatik raporlamalar ile tüm gelişme ve iş akışlarından haberdar olabileceksiniz. Sadece işletmeniz için değil aynı zamanda daha Teknolojik ve Kurumsal bir yapıya sahip olarak dilerseniz müşterilerinize Teşekkür, Tebrik, Uyarı, Kutlama, Randevu, Hatırlatma gibi bildirimleri ister mail ister sms olarak da otomatik gönderebilirsiniz.

 

Kısaca her türlü yapıya ve yeni oluşuma ayak uyduran, geliştirilebilir yazılım ve uygulamalar ile firmanızı hem maddi olarak hem de iş yükü olarak rahatlatabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 

Hemen şimdi firmamızı arayarak bizimle iletişime geçebilir yada işinizi ve fikirlerinizi işletmenizi ziyaret ederek yerinde görebilir veya dinleyebiliriz. Dilerseniz İstanbul ofisimizi ziyaret ederek de bize kolayca ulaşabilirsiniz.

 UA-96513498-2