Hakkımızda

Teknoloji ile birlikte hayatımıza bir çok değişik kavram geldi. Search etmekten, seo kasmaya kadar bu kavramları her alanda görülüyor. Gelişen internet teknolojinin gücüne dahil olmak isteyen ve bu güçten pay almak isteyen markalar ve bireysel kullanıcılar, web tasarımı, Google seo, Google Adwords konularında uzman ve olumlu referans verebilen kurumlarla çalışmayı tercih etmektedir. İnternet dünyasına ilk adım bir domain ve hosting ile başlarken, marka tescil, patent alma, Google seo, google adwords, grafik tasarımı süreçleri ile bu adımlar devam etmekte.

 

Başarı; ancak başarılı bir kurumsal hizmet sunan ve referansları güçlü olan firmalar tarafından sağlanır. İnternet dünyasına hızlı bir giriş yapmak için, seçeceğiniz firma ile çalışacağınız hizmetleri araştırmadan risk almak hatadır. Kurumsal Data olarak biz, riske ve şansa inanmıyoruz. Web tasarımından, Google Adwords’e kadar tüm hizmetlerimizde analizler ile işe başlayarak, programlı bir çalışma ile başarıyı yakalıyoruz.

 

Kurumsal Data’nın şemsiyesi altında vaktinizi ve naktinizi “doğru” bir şekilde harcayarak, marka tescil süreçlerinizden, web sitesi taleplerinize kadar yanınızda olmaktan gurur duyarız.

 

Biz Kimiz ?

Teknoloji sektöründe bulunduğumuz süre içerisinde, günümüz teknolojisine yön ve destek vermek amacıyla kurulan yeni bir firma olmamıza rağmen, Kurumsal Data’da gerek ekibimiz gerekse de yönetim üyelerimiz sektörün başarılı isimlerinden oluşmaktadır. Var olan teknolojiyi daha ileri götürmek ve yenilikçi teknolojilerin desteğini vermek misyonu ile kurulan Kurumsal Data, ulusal ve uluslararası teknolojide Türkiye Cumhuriyeti’ni gururla yansıtma vizyonunu taşıyan bir şirkettir.

 

Vizyonumuz

 

“ Ulusal ve uluslararası teknolojide Türkiye Cumhuriyeti’ni gururla göstermek için varız.”

 

Misyonumuz

 

Var olan teknolojiyi daha ileri götürmek ve yenilikçi teknolojilere destek vermek için burdayız. “

UA-96994711-1